Dans

Dans

 

Dans etmek ve dans konusunda kendisini geliştirmek isteyenlerin adresi!

A Plus Dance Studio’da dans etmenin eşsiz hafifliğini yaşayacaksınız.

Dans Etmek Neden Önemli?

Müziğin ritmine kapılıp kendinizi dansa teslim ettiğiniz andan itibaren hayatınızda köklü değişiklikler görmeye, hissetmeye başlarsınız. Öncelikle kendinizle ilgili belli farkındalıklar yaşarsınız ki, en önemlisi de aslında budur. Yapabildiklerinizi, yapamadıklarınızı, yapabileceklerinizi ve aslında ne yapmak istediğinizi fiziksel olarak görüp sınırlarınızı genişletirsiniz. Uzaktan bakarak, “yapamam” dediğiniz şeylere “yapabilirim” gözlüğünü takarsınız.

Müziği dinlemeye, partnerinizle iletişim kurarak uyum sağlamaya, diğer dans edenleri izlemeye, her yaştan, her meslekten, her dilden insanlarla ortak bir dilde buluşmaya başladığınız için bir bakarsınız ki, aslında hayatınızdaki diğer insanları da daha fazla dinleyip duymaya, bu yüzden de anlamaya, iletişim kurmaya, ortak noktalar bulmaya ve farklılıklara daha hoşgörülü yaklaşmaya başlamışsınız.

Dansta kim olduğunuzun, ne yaşadığınızın, neye üzüldüğünüzün, sevindiğinizin bir önemi yoktur. Sadece siz ve içinizdeki müzik önemlidir. Bu yüzden kimi zaman çözüm olur, ilaç olur yaşadıklarınıza, farkında olsanız da, olmasanız da. Böylelikle parlarsınız…Siz parladıkça, önce siz fark edersiniz, içinizdeki müziğin ne kadar güzel ve sonsuz olduğunu, sonra da sorularla karşılaşmaya başlarsınız. “Sende bir güzellik var” “çok iyi görünüyorsun” “hayatında bir şey mi değişti?” Hazır olun, bir şeyler değişti, evet. İçinizdeki enerjiyi çıkarttıkça ve kendinizle ilgili farkındalığınız arttıkça, artık hiçbir şey sizin için eskisi gibi olmayacak…Bu yüzden dans etmek lazım…Var olan ışığınızı ortaya çıkartmak ve büyütmek, büyütmek için dans edin, dans edelim.

Neden A Plus Dance Studio

A Plus Dans Stüdyomuzda uzman eğitmenler eşliğinde sizlere eğitimin en eğlenceli ve şık halini sunuyoruz. Rahatça dans edebileceğiniz kurs ortamımız ile ailemizin bir parçası olarak kendinizi ayrıcalıklı hissedeceksiniz.